Dry Walker as a part of space program

wrz 14, 2022

We are glad to announce that after long and difficult negotiations we finally came to an agreement with a famous and quite eccentric visionary. Therfore X-Track Ultra becomes a crucial part of Mars Colonisation Space Program. As a standard utility martian space boots.

Z dumą ogłaszamy, że po długich i trudnych negocjacjach, wkońcu doszliśmy do porozumienia z pewnym znanym i dość ekscentrycznym wizjonerem. Tym samym X-Track Ultra staje się istotną częścią programu kolonizacji Marsa. Nasze kalosze zostaną przyjęte jako standardowe wyposażenie pierwszej marsjańskiej ekspedycji.

Oto z głębin wyobraźni naszego działu projektowania, wyłania się coś niesamowitego. Tego lata przygotuj się na spotkanie z przeznaczeniem. No bo bądźmy szczerzy, każdy musi je mieć! Nowe klapki Sharx przyciągają wzrok nowoczesną sportową linią i zaskakują mnogością zastosowań. Już wkrótce w naszej ofercie!

Każdy z nas przeżył w młodości etap fascynacji skakaniem po kałużach. Jednak czym byłoby skakanie po kałużach bez odpowiedniego sprzętu. Z tą myślą zaprojektowaliśmy kalosze przeznaczone specjalnie do tego celu. Lata badań i pomiarów w basenach głębinowych i tunelach aerodynamicznych zaowocowały stworzeniem mini kaloszy idealnych! Jumpers to nie tylko profesjonalne narzędzie do skakania. To także uniwersalne obuwie na cały rok. Można w nich skakać po wodzie, błocie, śniegu, piasku, trawie a nawet po asfalcie! Oczywiście jeżeli nie kochasz swoich dzieci to nie musisz ich kupować… Tak tylko mówimy…

Wraz z nowym rokiem przedstawiamy nową uzupełnioną ofertę naszych produktów. Katalog jest do pobrania na stronie. Znajdziecie w nim zarówno nasze klasyczne pozycje jak i kilka intrygujących nowości. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą!